دات نت نیوک

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

 جمعی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی بهبهان به همراه اعضای کانون قرآن عترت و فعال...

دیدار جمعی از مسئولین واعضای کانون قرآن وعترت دانشکده علوم پزشکی بهبهان با امام جمعه محترم شهرستان

جمعی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی بهبهان به همراه اعضای کانون قرآن عترت و فعالان قرآنی با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند جمعی از مسئو...
1397/09/01 | خ سالاری | | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 134 | 0 نظر | print | |

جمعی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی بهبهان به همراه اعضای کانون قرآن عترت و فعالان قرآنی با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند

جمعی از مسئولین بهمراه اعضای کانون قرآن و عترت و فعالان قرآنی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در دیدار با امام جمعه شهرستان بهبهان، آیت الله ناصری حضوریافتند. در این جلسه جعفر کرم پور معاون امور روابط بین الملل و سرپرست دفتر ریاست دانشکده، دکتر علی ویسی معاونت آموزش،تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، مهندس غلامرضا شهبازی مقدم مدیر دانشجویی فرهنگی و نادر حیدری مسئول روابط عمومی دانشکده حضور داشتند.

 

این دیدار ابتدا با آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس مهندس شهبازی مقدم گزارشی از فعالیتهای انجام شده در زمینه های مذهبی و قرآن وعترت را درجلسه خدمت امام جمعه محترم و حضار ارائه داد . وی در ادامه افزود کانون های فرهنگی و نهادهای مختلفی در زمینه قرآن و مذهب فعالیت دارند و  امور فرهنگی دانشکده،تمام تلاش خود را خواهد کرد که فضای دانشکده را به سمت قرآنی شدن سوق دهد.

 

سپس آیت الله ناصری شروع به صحبت کردند و درصحبتهای خود به اهمیت وجود قرآن در زندگی روزمره خود ومثالهایی اشاره کردند و خاطرنشان کردند:باید قرآن در زندگی ما حضور مداوم داشته باشد. قرآن راه حل های مناسبی همیشه برای ما دارد و هر چیزی درمانی دارد و برای درمان مشکلات خود باید ازقرآن استفاده کرد.

ایشان در ادامه افزودند :بسیارخوب است که شما جوانان از الان دراین گونه  فعالیت های مذهبی شرکت دارید وکارهایی که دانشجویان در این زمینه انحام میدهند بسیار خوب میباشد و باید فعالیتهایی از این قبیل  بیشتر از این ها باشد.

سپس درقسمت دیگری از  این جلسه محمدامین بالینی دبیر کانون قرآن و عترت از امام جمعه شهرستان بهبهان ،برای حضور درمحفل انس باقرآن دعوت کرد وایشان نیزقول حضور در این محفل را دادند.در آخر نیز آیت الله ناصری به سوالاتی که از سوی دانشجویان مطرح شد را پاسخ دادند و ازمسئولین ودانشجویان به خاطر این دیدار وحضور در دفتر ایشان تشکر وآرزوی سلامت وتوفیق را داشتند.

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر