دات نت نیوک

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

  دکتر بادفر سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره...

پیام تبریک سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان به مناسبت روز استاد

دکتر بادفر سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری،روز استاد را به تمامی تلاش گران عرصه...
1398/02/11 | خ سالاری | | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 169 | 0 نظر | print | |

دکتر بادفر سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری،روز استاد را به تمامی تلاش گران عرصه علم و تربیت به ویژه اعضای هیات علمی دانشکده علوم پزشکی بهبهان تبریک عرض نمودند.
به گزارش وب دا، دکتر بادفر در این پیام آورده است:
تعالی، رشد و توسعه هرجامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، آمیختن علم و عمل و آراستن تحصیل با فضایل اخلاقی و تهذیب میسر نیست مگر به همت استادان و معلمان دانشمند و از خود گذشته که مسیر تعالی و پیشرفت را برای جویندگان دانش و تشنگان معرفت هموار کرده اند.
جایگاه ویژه اساتید دانشگاه های علوم پزشکی از آن جهت که علاوه بر ایفای نقش مقدس معلمی، پژوهشگران حوزه سلامت و همچنین حلقه های اصلی درمان نیز هستند، جایگاهی ویژه و دارای  ارزشی مضاعف است.
فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه روز شهادت استاد ارزشمند و والامقام شهید مرتضی مطهری که بنام روز معلم نامگذاری گردیده ، مناسبتی است برای تکریم مقام شامخ معلم که درآموزه های دینی و ملی سفارش بسیار شده است. اوج این منزلت زمانی است که تعلیم دانش درجهت هدف حفظ وتامین ارتقای سلامت جسمی وروانی مردم قرارگیرد.
اینجانب هفته بزرگداشت مقام والای معلم و استاد راخدمت همه استادان تلاشگر دانشکده علوم پزشکی بهبهان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم بتوانیم با اراده ای راسخ، همتی جهادی و آگاهانه، جایگاه دانشکده علوم پزشکی بهبهان را در اجرای هر چه بهتر نقشه جامع علمی کشور و ایفای نقش مؤثر دانشگاه در دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه اسناد بالا دستی ارتقاء دهیم و موجبات سعادت و سرافرازی کشور عزیزمان ایران اسلامی را با قلم اندیشه و فرهنگ فراهم سازیم.
توفیق روزافزون شما اساتید محترم را درعرصه سلامت جامعه اسلامی از خداوند متعال خواستارم.
دکتر غلامرضا بادفر
سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر