دات نت نیوک

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

  به گزارش مفدا بهبهان، به همت معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده ع...

برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۴

به گزارش مفدا بهبهان، به همت معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی بهبهان آیین دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۴ برگزار...
1398/02/16 | خ سالاری | برگزاری، آیین دانش آموختگی،دانشجویان ورودی ۹۴، دانشکده علوم پزشکی بهبهان | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 195 | 0 نظر | print | |

به گزارش مفدا بهبهان، به همت معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی بهبهان آیین دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۴ برگزار شد.در این مراسم تعداد زیادی از اساتید و مسئولین دانشکده حضور داشتند.

ابتدای این مراسم با آیاتی چند از کلام ا.. مجید توسط دانشجوی رشته رادیولوژی امیرمسعود اسدی آغاز شد. سپس دکتر ویسی معاون محترم دانشکده به پشت تریبون رفته و به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: دانشجویان باید مسیر خود را مشخص کنند و آنها هم اکنون در ابتدای یک مسیر هستند و امیدوارم چه در طرح و چه در خدمت سربازی موفق باشند.

سپس فخری دخت اکبری سرپرست دانشکده پیراپزشکی به سخنرانی پرداختند و برای دانشجویان آرزوی موفقیت کردند و به آن ها توصیه کردند مدارج علمی را نیز در مراتب عالی طی کنند.

در ادامه هریک از افراد رشته های مختلف پرستاری ، رادیولوژی و اتاق عمل به خواندن دکلمه ای در وصف حال هم کلاسی هایشان پرداختند و برای همدیگر آرزوی موفقیت کردند.

خوانندگی مسعود جباری زاده به همراه نوازندگی گیتار موجب شور و نشاط در بین دانشجویان شد.

 در بخش دیگری از برنامه دکتر بادفر ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی بهبهان نیز در سخنرانی خود برای تمام دانشجویان آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

همچنین در این برنامه مسابقه های مهیجی نیز برگزار شد که موجب شور و خنده حضار حاضر در مراسم شد.

در ادامه از فعالان فرهنگی و نفرات برتر هر رشته از نظر علمی به صورت جداگانه تقدیر و تشکر به عمل آورده شد. سپس تمام دانشجویان لوح تقدیر و تندیس خود را از دست مسئولین دریافت کردند و در نهایت پس از قرائت سوگندنامه خود، به گرفتن عکس های یادگاری  پرداختند.

 

جشن فارغ التحصیلی بهبهان

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر