دات نت نیوک

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

   پنجمین جلسه شورای ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در دفتر معاونت...

برگزاری پنجمین جلسه شورای ستاد اردوهای جهادی

 پنجمین جلسه شورای ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در دفتر معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی با حضور دکتر علی ویسی معاو...
1398/02/25 | خ سالاری | برگزاری ،پنجمین جلسه، شورای ستاد، اردوهای جهادی در، دانشکده علوم پزشکی بهبهان | عمومی،اخبار ویژه،خبر اسلایدر،اطلاعیه ها | 136 | 0 نظر | print | |

 پنجمین جلسه شورای ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی بهبهان در دفتر معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی با حضور دکتر علی ویسی معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی، مهندس غلامرضا شهبازی مقدم مدیریت دانشجویی فرهنگی، علی برنجی نماینده معاونت بهداشت ، صادق زارع مسئول امور فرهنگی، ساناز نظرپور دبیر کانون خیریه صالحین، وحید رجب نژادی مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی، محمد امین بالینی دبیر کانون قرآن و عترت برگزار گردید.

در ابتدا مهندس شهبازی مقدم ضمن ارائه گزارش اردوهای جهادی برگزار شده در سال اخیر، علاوه بر رفع نقایص و کاستی‌های موجود در اردوهای جهادی، از دبیر کانون خیریه صالحین درخواست کرد که تیم و گروه های چند نفره دایر نمایند که به تبلیغ طرح پویش همدلی جهت پیوستن اساتید و کارکنان دانشکده بپردازند.

سپس در جلسه به بررسی برگزاری اردوی جهادی در هفته آینده پرداخته شد و قرار بر این شدپس از بررسی های میدانی و مشاهدات گزارش های رسیده ،یکی از روستاهای اطراف شهرستان بهبهان را برای اردو جهادی دانشجویان معرفی کند و همچنین قول دادند کارشناس های لازم و همچنین پزشکان لازم برای این اردو را با این کاروان جهادی همراه کند. دکتر ویسی نیز با تهیه تجهیزات این اردو نیز موافقت کرد و در جلسه خواستند که حتما کارشناسان لازم برای توجیه دانشجویان و همچنین مردم روستا همراه این کاروان باشد.

همچنین دکتر علی ویسی ضمن پیشنهاد برگزاری اردوی جهادی در ماه مبارک رمضان، با اعلام هماهنگی معاونت بهداشتی، مصوب شد که در تاریخ پنجشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه سال جاری اردوی جهادی برگزار گردد.

در بخش دیگری از جلسه نیز صحبتهایی در مورد رونق دادن به پویش همدلی که اخیرا در سطح وزارت بهداشت و دانشگاه های آن در حال پیگیری میباشد به بحث و گفتگو پرداخته شد و از دانشجویان خواسته شد که در سطح وسیع تری در خوابگاه ،دانشکده و بیمارستان به تبلیغ پویش بپردازند.

نویسنده
خ سالاری

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خ سالاری

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجوی خبر